Můj příběh

Lucie
Nikdy jsem si nemyslela, že se na prahu třicítky stanu svobodnou matkou a nikdy by mě ani ve snu nenapadlo, že ze mě nemocnice udělá „pacientku“. Ale už to tak všechno dopadlo a i když jsme se na porodním sále s přítelem, skvělou porodní asistentkou i paní doktorkou hodně nasmáli, šestinedělí samo o sobě nezahladilo stopy po příchodu miminka na svět, tak jak všichni slibovali, a bylo na čase se sebou začít něco dělat.


Měla jsem to štěstí, že díky svým odborným znalostem jsem věděla naprosto přesně, co moje pánevní dno „opraví“, a naordinovala jsem si cvičební plán. Do měsíce jsem byla zase v pořádku a mé pánevní dno by zase mohlo nosit všechnu tíhu světa.

A pak mi to došlo… Co asi dělají všechny ty ženy, které se na porodním sále nasmály mnohem míň než já a ještě k tomu netuší, jak efektivně vrátit svému pánevnímu dnu předporodní formu?

Pro všechny tyto čerstvé matky, ale i pro ženy, které jsou již matky dlouho, ale nestihly si ještě své pánevní dno vylepšit, ale i pro ženy, které mají už vnoučata, nebo ty které nemohou otěhotnět…pro všechny tyto ženy jsem se rozhodla dát dohromady tento web a šířit do světa informace o tom, jak dosáhnout skvěle funkčního pánevního dna.