O mě

Vším čím jsem, jsem ráda…


…máma
Nikdy jsem si o sobě nemyslela, že by mě mohlo těšit, být mámou. Dlouhou dobu jsem byla přesvědčená, že děti k životu nepotřebuji a že budu jedna z těch žen, které se bez nich obejdou po celý život. Nakonec to však všechno bylo jinak a nyní jsem spokojenou mámou, která si užívá každou chvilku strávenou s dítětem.


…fyzioterapeutka
Rozhodně nechci psát, že jsem do dětství toužila být fyzioterapeutem a léčit lidi pohybem. Původně jsem chtěla být veterinářkou a léčit zvířata. Později jsem toužila, stát se psychologem a léčit lidskou duši. No a nakonec to vyhrála fyzioterapie a léčím pohybem lidské tělo.
Svojí profesi mám moc ráda pro její různorodost a pestrost. Moc mě baví hledání příčiny problému a efektivní léčby, která zbavuje pacienty jejich problémů a dělá je znovu schopnými. 
Při práci navíc potkávám spoustu zajímavých lidí a mnoho z nich se stává i mými přáteli.
A proč jsem si vybrala fyzioterapii pánevního dna? Jedná se o velmi podstatnou, často až klíčovou, část lidského těla, která však bývá velmi často opomíjena. Pánevní dno ovlivňuje velmi výrazně naši tělesnou pohodu, a pokud není v dobré kondici, dost to snižuje kvalitu našeho života. A přitom je to často zbytečné, když víte jak, je možné velmi rychle vrátit pánevnímu dnu rovnováhu.
 
…fotografka
Vždycky jsem obdivovala lidi s velkými zrcadlovkami a ještě většími objektivy, kteří zkušeným okem měřili expozice a pak fotili nádherné snímky, jimiž zdobili stěny svých domovů. Vždycky mě však od focení zrcadlovkou v manuálním režimu odrazovala představa neskutečné složitosti, a tak jsem cvakala automatikou snímky do svého kompaktu nebo mobilu. A pak jsem si během mateřské dovolené řekla, že to zkusím s manuálem. Pár dní jsem studovala návody a typy na internetu a vše poctivě trénovala a výsledek se dostavil. Už vím co je ISO, k čemu je clona a jak si upravím čas a doma už mi visí také první moje fotografie.
Moc si to užívám a těší mě, když za mnou přijdou známí, jestli bych jim nevyfotila děti nebo psy…že by chtěli taky nějakou památku na zeď :-)

…cestovatelka
Je to něco jako posedlost, ale jen málo věcí miluju tak, jako cestování. Je mi jedno jestli vyrážím na pár dní prochodit některou z evropských metropolí, nebo jestli sbalím krosnu a zalezu na 14 dnů do divočiny, kde celé dny nepotám člověka. Cestování je prostě moje vášeň, která se mi jen tak neomrzí.